Ponořte se do živé atmosféry sportovního sázení a online kasin s lídrem trhu sázkových kanceláří v České republice - Mostbet. Kromě pestré řady událostí zde najdete vysoké kurzy, četné bonusy a akce Mostbet, sázky zdarma a roztočení zdarma. Platforma je dostupná v mnoha jazycích a má uživatelsky přívětivé rozhraní a mobilní aplikaci. Zaregistrujte se nyní a my vám zdvojnásobíme zálohu!
Get Adobe Flash player

Dopravní hřiště ČB

Prostory Automotoklubu České Budějovice v ulici Karolíny Světlé mimo jiné slouží i k výuce dopravní výchovy. Ta má již po několik let své opodstatněné místo ve školních osnovách na prvních stupních základních škol v celé České republice.

Výuka probíhá zčásti ve škole a následně pak v učebně a na dopravním hřišti automotoklubu. Cílem je naučit děti orientovat se bezpečně v silničním provozu. Výuka je zaměřena především na problematiku bezpečné chůze a jízdě na kole. Lektoři dopravní výchovy seznamují žáky s dopravními předpisy a správnému chování v silničním provozu. Děti si následně na dopravním hřišti prověří nejenom jak jsou na tom s jízdou na kole, ale musí řešit různé dopravní situace, se kterými se mohou setkat právě v silničním provozu. Zkrátka získané zkušenosti si prověří v praxi. Lze tedy konstatovat, že výukou tak postupně získávají důležité řidičské návyky. Silnice je pro každého, má však svá pravidla a ty je potřeba znát, vždyť život a zdraví je to nejcennější, co člověk má, je tedy potřeba již od útlých let děti učit, jak si ho chránit. To si právě v Českých Budějovicích uvědomují a výuku mimo jiné podporuje finančně jak Besip, tak Magistrát města České Budějovice.

 

 

 
Rychlý kontakt

ÚAMK Automotoklub České Budějovice
K. Světlé 2238/2
370 04 České Budějovice

Tel.: 737 234 577
Tel.: 602 367 131

Email: spale@uamk-cr.cz

IČO: 75093651

Aktuální informace

Představujeme Tomáše Dvořáka

Nová naděje motosportu vyrůstá u nás v Jižních Čechách. Tomáš Dvořák, talentovaný mladý závodník na motocyklu nám poskytl rozhovor.

Více informací zde.

 


 

Biketrialová akademie

Dne 16.4.2016 proběhne na autocvičišti Profiautoškoly ukázka biketrialového sportu. Pod vedením Dominika Puffra a Josefa Bigase budeme zakládat biketrialovou akademii.

Více informací zde.


Motocyklová závodní akademie

I letos budeme pokračovat ve spolupráci se Smrž Akademií ve výchově mladých závodníků na motocyklech.

Více informací zde.