Ponořte se do živé atmosféry sportovního sázení a online kasin s lídrem trhu sázkových kanceláří v České republice - Mostbet. Kromě pestré řady událostí zde najdete vysoké kurzy, četné bonusy a akce Mostbet, sázky zdarma a roztočení zdarma. Platforma je dostupná v mnoha jazycích a má uživatelsky přívětivé rozhraní a mobilní aplikaci. Zaregistrujte se nyní a my vám zdvojnásobíme zálohu!
Get Adobe Flash player

Škola smyku a bezpečné jízdy

Ve spolupráci s Profiautoškolou a Automotoklubu České Budějovice pořádáme Kurzy bezpečné jízdy a školy smyku. Podmínkou je držení řidičského oprávnění skupiny "B" a vlastní automobil.

Je to možnost získání dalších zkušeností, dovedností a návyků potřebných pro zvládnutí vozidel na komunikacích, ale i pro získání zkušeností potřebných pro zvládnutí nečekaných a krizových situací v silničním provozu ve ztížených podmínkách.

Jedná se o teoretickou výuku  a praktický výcvik v našem areálu na kluzné ploše o rozměrech 50 × 5 metrů, která má po pokropení vlastnosti podobající se jízdě na ujetém sněhu nebo ledu.

Výcvik je prováděn s vlastními vozidly účastníků. A to zejména pro odlišné vlastnosti různých vozidel a jejich specifických vlastností. Výuku a výcvik zajišťují zkušení instruktoři, kteří vlastní oprávnění pro provádění této činnosti.

Cena 4 hodinového kurzu je 1500,- Kč/ vč. DPH

V kurzu bezpečné jízdy si vyzkoušíte vlastnosti Vašeho vozidla a ověříte si a zhodnotíte své řidičské schopnosti.

Kurzy bezpečné jízdy(škola smyku) jsou od 1.11.2022. obnoveny.

 

 

 
Rychlý kontakt

ÚAMK Automotoklub České Budějovice
K. Světlé 2238/2
370 04 České Budějovice

Tel.: 737 234 577
Tel.: 602 367 131

Email: spale@uamk-cr.cz

IČO: 75093651

Aktuální informace

Představujeme Tomáše Dvořáka

Nová naděje motosportu vyrůstá u nás v Jižních Čechách. Tomáš Dvořák, talentovaný mladý závodník na motocyklu nám poskytl rozhovor.

Více informací zde.

 


 

Biketrialová akademie

Dne 16.4.2016 proběhne na autocvičišti Profiautoškoly ukázka biketrialového sportu. Pod vedením Dominika Puffra a Josefa Bigase budeme zakládat biketrialovou akademii.

Více informací zde.


Motocyklová závodní akademie

I letos budeme pokračovat ve spolupráci se Smrž Akademií ve výchově mladých závodníků na motocyklech.

Více informací zde.