Ponořte se do živé atmosféry sportovního sázení a online kasin s lídrem trhu sázkových kanceláří v České republice - Mostbet. Kromě pestré řady událostí zde najdete vysoké kurzy, četné bonusy a akce Mostbet, sázky zdarma a roztočení zdarma. Platforma je dostupná v mnoha jazycích a má uživatelsky přívětivé rozhraní a mobilní aplikaci. Zaregistrujte se nyní a my vám zdvojnásobíme zálohu!
Get Adobe Flash player

ÚAMK - Automotoklub České Budějovice

Automotoklub České Budějovice byl založen v Českých Budějovicích dne 9. ledna 2007.

Hlavní náplní je oblast bezpečnosti silničního provozu, kde spravujeme, organizujeme a provádíme výuku na dětském dopravním hřišti v Českých Budějovicích a pořádáme každoročně okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů.

Jako další organizujeme činnost Týmu bezpečnosti pro Jihočeský kraj, který disponuje přívěsem, ve kterém jsou umístěny automobilový trenažér a cyklotrenažér, kde si mohou zájemci vyzkoušet jizdu na těchto trenažerech podle pravidel silničního provozu. Tento tým aktivně podporuje Jihočeský kraj.

Na úseku sportovní činnosti spolupracujeme se Smrž academií, která umožňuje pravidelné tréninky v areálu ÚAMK v Českých Budějovicích na malých silničních motocyklech o obsahu 40 ccm.

V současné době připravujeme zahájení činnosti Biketrialové akademie pod vedením známých biketrialových závodníků Dominika Puffera a Josefa Bigase. Automotoklub za tímto účelem již zakoupil některá speciální biketrialová kola, která budou zájemcům o členství v akademii k dispozici pro tréninkové účely.

Automotoklub podporuje také závodní činnost svých členů, kteří se aktivně účastní silničních motocyklových závodů. Jsou to Petr Vošlajer, Petr Kuchařík, Markéta Strnadová, Pavel Nechanický, Tomáš Dvořák a Jakub Vaňata. Tito všichni závodí v různých kategoriích silničního motocyklového sportu a účastní se závodů po celé České republice, ale i v zahraničí.

 

Celou činnost Automotoklubu řídí pětičlenný výbor v jehož čele stojí předseda klubu Mgr. František Špale.

 

 
Rychlý kontakt

ÚAMK Automotoklub České Budějovice
K. Světlé 2238/2
370 04 České Budějovice

Tel.: 737 234 577
Tel.: 602 367 131

Email: spale@uamk-cr.cz

IČO: 75093651

Aktuální informace

Představujeme Tomáše Dvořáka

Nová naděje motosportu vyrůstá u nás v Jižních Čechách. Tomáš Dvořák, talentovaný mladý závodník na motocyklu nám poskytl rozhovor.

Více informací zde.

 


 

Biketrialová akademie

Dne 16.4.2016 proběhne na autocvičišti Profiautoškoly ukázka biketrialového sportu. Pod vedením Dominika Puffra a Josefa Bigase budeme zakládat biketrialovou akademii.

Více informací zde.


Motocyklová závodní akademie

I letos budeme pokračovat ve spolupráci se Smrž Akademií ve výchově mladých závodníků na motocyklech.

Více informací zde.